3D bludiště v Parku Na Větvi

3D Bludiště je novinkou roku 2020, navazuje na o rok dříve otevřený Park Na Větvi

Na rozdíl od hřiště Na Větvi, které se skládá hlavně ze sítí a provazů, 3D bludiště nabízí mnohem více dřeva. Obdélníková stavba skládající se ze šestnácti lávek má tři podlaží ve výšce zhruba čtyř, resp. šesti a devíti metrů. Jednotlivá patra vypadají jako dlouhé dokola jdoucí chodby nadité překážkami, prolézačkami a herními prvky. Kdo by čekal pevnou půdu pod nohama, bude zklamaný, protože všechna patra jsou visutá. Jakkoli jednotlivé překážky náležitě prověří motorické schopnosti svých návštěvníků, atrakce je natolik bezpečná, že na rozdíl od klasických lanových center nevyžaduje žádné osobní lanové jištění. Cestu zpátky na zem z korun stromů zajišťuje přes 9 metrů vysoký a 24 metrů dlouhý nerezový tobogán.

3D Bludiště volně navazuje na hřiště Na Větvi, hřiště jsou propojená a sdílejí dokonce společný vchod po nakloněné síti hřiště Na Větvi. Celá atrakce je umístěna v prostoru lesa v blízkosti lesních cest. Park je rozdělen na veřejně přístupnou a zpoplatněnou část. Park Na Větvi vznikl za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

Do parku Na Větvi se dostanete veřejnou dopravouZastávka Zděná Bouda, Hradec Králové, autem, na kole i pěšky.

Vstupenky do areálu

130 Kčjednorázový vstup
250 Kčcelodenní vstup
200 Kčcelodenní vstup při nákupu 5 a více vstupů
180 Kčcelodenní vstup při nákupu 10 a více vstupů

Všechny vstupenky lze zakoupit na místě v areálu parku ve stánku s občerstvením.

9:00 – 19:00 hod.
pá – so do 21:00 hod.

info@parknavetvi.cz

‭+420 602 475 315‬


Park Na Větvi byl vytvořen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.Nahoru
3D bludiště v Parku Na Větvi